14 בנובמבר, 2016

שינויים גדולים בתחום המוזיקה

אני שמח לבשר על חדשות טובות בתחום המוזיקה בהוצאת פּוּשִׂישִׂית!

בעבר הוצאתי שתי חוברות ללימוד מוסיקה למתחילים: אחת בשם אוּקַלֵּיקַלּוּת, ללימוד כלי־פריטה מקסים בשם „אוקוללה” (ukulele), ואחת בשם אוֹקַלִינָה, ללימוד כלי־נשיפה מתוק בשם „אוקרינה” (ocarina). הכלים האלה מעולים ככלים ראשונים, בפרט לילדים, אבל אפשר להפיק מהם גם מוזיקה של ממש. השיטה שבה כתובות המנגינות היא טבלטורה, שיטה מאוד קלה ללימוד גם למי שלא יודעים עדיין לקרוא תווים. ההנגשה בשיטת הלימוד ובאופי הכלי מכוונת: קודם כל שיהיה משהו בידיים, עם תחושה של הצלחה בנגינה של מנגינות מוכרות, ורק אז להמשיך ללימוד מורכב יותר.

נו, אז מה חדש?

אני מקווה שהספרים המחודשים/חדשים יהיו מועילים ומעניינים עבורכם/ן. אשמח לשמוע מה שיש לכן/ם להגיד; אפשר ליצור איתי קשר באחת הדרכים שמפורטות כאן

כאמור, הספרים חופשיים לשימוש כרצונכם (ואפילו קוד המקור שלהם זמין); עותקים מודפסים אפשר לקבל לפי בקשה במחיר עלות שתתרמו (אין לי רצון ברווח כלכלי מפושישית).

לסיום, בקשה לי אליכן/ם: אם אתם/ן מוצאות/ים ערך בספרים האלה או בשתי החוברות הנוספות שיצאו בהוצאה, בבקשה תפיצו את הבשורה לאנשים שיפיקו ממנה תועלת ☺ (ואם טעות אתם/ן מוצאות/ים, ידעוני…). אודה לכן/ם אם תעזרו לכך שהעבודה שהשקעתי בספרים תשמח אחרים ותתרום לתרבות חופשית ושיתופית.

תודה ☺